inHERA Capital'dan haberler

inHERA Capital - News
Levent Bosut 5. Türkiye Özel Girişim Sermayeleri ve Şirket Birleşmeleri Forumu’na katıldı
21.05.2015
Levent Bosut, 21 Mayıs 2015 tarihinde İstanbul’da düzenlenen 5. Türkiye Özel Girişim Sermayeleri ve Şirket Birleşmeleri Forumu’nda, Özel Girişim Sermayeleri’nin yaptıkları yatırımlardan çıkış (exit) olanaklarının tartışıldığı panelde yer aldı. Panel sırasında, yerel ve global piyasalarda Exit ile ilgili istatistikleri ve kişisel tecrübelerini paylaştı. Konuşmasında, iyi firma seçimi, şirket yapılandırması, hazırlık, zamanlama, şans, iyi danışmanlık vb. başarılı bir Exit için elzem olan etmenleri dinleyicilere ve diğer katılımcılara gösterdi.
Devamı
inHERA Capital - News
Türkiye’de Satın Alma Finansmanı ve Özel Sermaye Fonu Konferansları
Euromoney tarafından her yıl organize edilen Türkiye’de Satın Alma Finansmanı ve Özel Sermaye Fonu Konferansları’nın 5.si Şubat 2015’te İstanbul’da düzenlendi. Bu seneki konferansta firmamızdan Charles Jaubert (VP), “Türkiye’de özel sermaye fonlarının yapacağı işlem sayısının yakın gelecekte nasıl değişeceği ve yüksek potansiyelli şirketlerin fon yatırımına hazırlanma sürecinde yatırım bankacılarının aktif rolü” konulu panelin moderatörlüğünü yaptı.
Devamı
inHERA Capital - News
M&A International Sonbahar 2014 Konferansı
Altı ayda bir düzenlenen ve dünyanın dört bir yanındaki M&A International üyelerini bir araya getiren 63. M&A International Konferansı Paris'te düzenlendi. M&A International bu etkinliğin yanı sıra 14. Mid-Market Forum'u da düzenledi. Bu etkinlik çerçevesinde, 90 yatırımcı adayı M&A International'dan 180 yatırım bankacısıyla, gelecekte yapacakları satın almalar üzerine birebir görüşmeler yaptı. Ayrıca bu toplantı sırasında 2 yeni üye daha M&A International ailesine katıldı.
Devamı
inHERA Capital - News
Private Equity International Türkiye Forumu 2014
02.10.2014
inHERA Capital Yönetici Ortağı Levent Bosut, 30 Eylül ve 1 Ekim’de yapılan 2014 PEI Türkiye Forumu’nun başkanı olarak forumu yönetmiştir. Levent Bosut; gerek panelist ve katılımcılara yaptığı açılış ve kapanış konuşmalarında, gerekse forum boyunca yaptığı açıklamalarında, Türkiye’deki Private Equity anlaşmaları ile ilgili birçok önemli konu hakkında konuşmuştur. Bu konular arasında uygun borç finansmanı koşulları, şirket sahipleri ve yöneticilerinin Private Equity uzmanları ile olan tecrübeleri, Private Equity’lerin çıkış opsiyonları ve artan Türk yatırımcı kurumlara olan ihtiyaçlar bulunmaktadır.
Devamı