inHERA Capital'dan haberler

inHERA Capital - News
inHERA Capital
23.06.2014
Türkiye'nin finans sektörüne yoğunlaşan ilk kariyer sitesi, Bridge Careers in Finance, Türkiye'de finansal sektörün öncü isimleriyle yaptığı söyleşilerle Türkiye'deki kurumsal finansman ve M&A işlemlerine ışık tutmaktadır. 23 Haziran'daki söyleşide, firmamızdan Charles Jaubert (VP), inHERA'nın güçlü yönlerini ve gelecek planlarını anlattı.
Devamı
inHERA Capital - News
inHERA Capital M&A International üyesi oldu
16.05.2014
inHERA Capital M&A International’ın Türkiye resmi ve münhasır üyesi olarak kabul edildi. M&A International üyeleri, son 5 yılda toplam değeri 75 milyar doların üzerinde olan 1300 işlemi başarıyla sonuçlandırmıştır.
Devamı
inHERA Capital - News
Private Equity International Turkey Forum 2013
18.09.2013
Levent Bosut 18 Eylül'de gerçekleşecek PEI Turkey Forum'a moderatör ve konuşmacı olarak katılacaktır. Bosut, panelinde Türkiye'deki özel sermaye fon kaynakları ve kökenleri, en iyi işlemlerin nerelerden geldiği, projede çalışan profesyonellerin işlem kapanışlarındaki rolünü ve farklı işlem büyüklerindeki arz talep dengelerinin önemi konuları üzerinde duracak.
Devamı
inHERA Capital - News
Bloomberg HT | Akıllı Para Cüneyt Başaran
23.05.2013
inHERA Capital kurucu ortağı Levent Bosut, Cüneyt Başaran’ın konuğu olarak katıldığı programda Türkiye'de mega proje finansman işlemleri, şirket birleşmeleri ve satışları piyasasındaki trendler, sebepleri, ekonomiye etkileri, finansal ortaklık fonları, şirket satış ve alım süreci, şirket değerlemesi ve değere etki eden faktörler hakkında görüş ve tecrübelerini paylaştı.
Devamı