inHERA Capital News

inHERA Capital - News
Sabah | Istanbul Arbitration Center is being founded
16.05.2013
Finans merkezi olmaya hazırlanan İstanbul, uluslararası ticari anlaşmazlıklarda çözüm merkezi olmaya da aday. İstanbul Tahkim Merkezi’nin kuruluşu için düğmeye basıldı. Merkezin yılbaşında faaliyete geçmesi planlanıyor. inHERA Capital kurucu ortağı Levent Bosut konu ile ilgili görüşlerini belirtiyor.
Learn more
inHERA Capital - News
Business Panel in Gaziantep
18.04.2013
Gaziantep'te "Şirket birleşmeleri, satışları, satın almaları ve ortaklıkları" konulu panel düzenlendi. Panelde GTO Başkanı Mehmet Aslan, TOBB Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Cengiz Konukoğlu, Gaziantep Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Güçtekin’in açılış konuşmaları ile başladı. Panelde inHERA Capital kurucu ortağı Levent Bosut, Turkven Private Equity direktörü Göktekin Dinçerler ve daha önce Levent Bosut’un danışmanlığında şirketi ESTAP’ı Fransız Legrand’a satan Lava Metal A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş "şirket satışı aşamaları, şirket değerlerine etki eden unsurlar, şirket birleşmelerinin şirketlere ve ekonomiye katkıları" konuları üstünde tartıştı.
Learn more
inHERA Capital - News
Capital Dergisi | Rising Opportunities
01.02.2013
inHERA Capital Kurucu Ortağı Levent Bosut, krizin derinleştiği Yunanistan’da şirketlerin borçlu grupların varlıklarını, İspanya, İrlanda ve İtalya’da da işleri yavaşlayan birçok şirketin daha düşük beklentilerle şirketlerini satmayı düşündüklerini söylüyor.
Learn more
inHERA Capital - News
Dünya Gazetesi | The expected deal size is USD 20 billion
27.07.2012
inHERA Capital kurucu ortağı Levent Bosut 2012 yılında Türkiye'de 20 milyar dolara yakın birleşme ve satın alma işlemi beklediklerini söyledi.
Learn more